Ładowanie…

Czy mogę podróżować w trakcie postępowania rozwodowego?

Czy mogę podróżować podczas postępowania sądowego w sprawie rozwodu?

Jeśli Twój rozwód jest w trakcie postępowania sądowego, możesz mieć kilka przesłuchań, zanim Twoje sprawy zostaną rozwiązane. Prawdopodobnie nie zgadzasz się z drugą stroną w jednej lub kilku kwestiach i możesz mieć swoich adwokatów walczących o to, czego chcesz w sądzie, jeśli nie reprezentujesz siebie.

W większości przypadków, nie trzeba mieć dużo zaangażowania osobiście, podczas gdy adwokat robi to. Być może trzeba będzie dostarczyć informacje i dokumenty i mieć kilka rozmów z obrońcą, ale wykwalifikowany adwokat będzie wiedział, jak najlepiej reprezentować swoje interesy w sądzie. To powiedziawszy, nie zawsze jest konieczne, abyś pojawiał się na każdej rozprawie.

Spór sądowy może rozciągnąć się na miesiące, więc o dobry adwokat prawa rodzinnego reprezentuje cię jest dobrym sposobem, aby zapewnić stres sporu nie trzyma cię zbyt wiele. W większości przypadków, można mieć swojego adwokata uczestniczyć w przesłuchaniu dla Ciebie, pozwalając Ci być nieobecny. Wiele osób ma wymagające harmonogramy pracy, które nie pozwalają na pojawienie się na każdej rozprawie.

Podobnie, jeśli podróżujesz do pracy lub po prostu potrzebują przerwy od stresu rozwodu, można łatwo być nieobecny dla niektórych z procesu sądowego, tak długo, jak masz adwokata jakości w swojej sprawie. Z tego powodu, to jest dobry pomysł, aby znaleźć bardzo doświadczonego adwokata prawa rodzinnego, jeśli planujesz być nieobecny na dowolną ilość czasu podczas postępowania sądowego.

Upewnij się, że twój adwokat jest wygodne z komunikacji elektronicznej, jeśli muszą uruchomić coś przez ciebie, podczas gdy nie ma. Ponadto, upewnij się, że twój adwokat ma dobry pomysł, co chcesz w sądzie. Mogą one mieć do ostatniej chwili zmiany zamówień w sądzie i będzie najlepiej służyć z adwokatem, który wie, co będzie OK z.

Należy pamiętać, jeśli nie podróżować w trakcie postępowania sądowego, należy starać się nadal być dostępne do dyskusji na temat spraw rozwodowych z adwokatem. Rzeczy mogą dziać się szybko w prawie rodzinnym, jeśli druga strona zmienia swoje stanowisko lub składa wniosek. Chociaż zaleca się, aby okresowo oddalać się od stresu związanego z rozwodem, upewnij się, że nadal możesz być osiągalny dla ważnych decyzji.

Dodaj komentarz